O naší společnosti a výrobě kabelek


MODERNÍ ELEGANCE, KVALITA A PRAKTIČNOST


Značka Mirrage vznikla roku 2011. Dámské nadčasové kabelky, tašky a batohy vznikají v Opavě v ateliéru na průmyslových strojích a jsou vytvořeny z nejkvalitnějších materiálů.


ČALOUNICKÉ KOŽENKY
Koženky nejvyšší kvality, dovážené z Itálie, jsou měkké, ale přitom velmi pevné. Především vynikají svou lehkostí a vysokou odolností vůči oděru.
Novinkou je grafika dle našeho návrhu tištěná na kožence.

TKANÉ MATERIÁLY
Materiály silnější gramáže, které jsou velmi pevně tkané, tudíž nežmolkují. Ideální materiál pro ženy, které rády nosí a hlavně obměňují brože (jehla brožového můstku nezanechává v látce stopu).

BAVLNĚNÉ LÁTKY
Bavlněné látky jsou nakupovány u různých zahraničních designerů. Jejich největší předností je stálobarevnost.

KOVOVÉ DOPLŇKY
Kabelky jsou doplněny o masivní kovové komponenty. Odebíráme pouze od českých firem, jejichž výrobky jsou prověřeny zkušeností. Kabelky cross-body jsou opatřeny popruhy na karabinkách, lze je tedy jednoduše odejmout a různě mezi sebou kombinovat.


Klademe důraz na pečlivý výběr kvalitních látek a preciznost práce. Všechny výrobky, které opustí naší dílnu jsou ošetřeny impregnací proti špíně a vlhkosti. Kabelky jsou určeny k nošení na pravé straně těla a podle toho jsou orientovány zipové uzávěry.
Výrobky vznikají v limitovaném množství. Každý kus v shopu může být přizpůsoben požadavkům zákazníka.

NAPSALI NÁM

  • Krásná kabelka, moje srdeční záležitost. Díky. Určitě tady nenakupuju naposledy.
  • Již třetí kabelka, kterou mám od mirrage a opět naprostá spokojenost!
  • Bezchybná komunikace, vstřícné jednání, bleskové dodání:-) a to ani nemluvím o samotné kabelce, která je dokonalá! Vřele doporučuji a děkuji
  • Krásná kabelka. Přesně odpovídá fotkám a byla dodána v uvedené dodací lhůtě. Dobrá komunikace, stylové moderní zboží. Děkuji!
  • Již několikátá kabelka od tohoto prodejce (už čtvrtá), tentokrát menší kabelka na přání a je to nádhera :) prodejce mým požadavkům na kabelku naprosto vyšel vstříc, výsledek je super, kvalita jejich kabelek je bezkonkurenční. Všem doporučuji :)
Kontaktní adresa
Zdeněk Stuchlík
Na Valech 63/3
746 01  Opava

Telefon: +420 602 605 756
Email: info@mirrage.cz
IČ: 60948795
Mapa stránek
Novinky - Mirrage
Internetový shop
Způsob dopravy a platby

Obchodní podmínky
O nás a výrobě
           facebookinstagram